بین ۲ می تا ۲۱ آگوست ۲۰۲۲ (۱۲ اردیبهشت تا ۳۰ مرداد ۱۴۰۱)، محققان وبسایت Coingecko مطالعه‌ ای را انجام دادند که هدف آن تعیین ۱۰ الی ۲۰ ایالت برتر آمریکا است که بیشترین علاقه را به دو رمزارز پیشرو یعنی بیت کوین و اتریوم دارند.

Coingecko از داده های ترافیک وبسایت استفاده کرد و مجموعه داده ها را از ۱ تا ۱۰۰ رتبه بندی کرد که ۱۰۰ بالاترین امتیاز برای امتیازات ترافیک صفحه وب است.

Screenshot 2022 09 05 090840 300x168 - مردم کالیفرنیا بیشترین علاقه را به بیت کوین و اتریوم در آمریکا دارند

در ماه گذشته، این وبسایت ۴۴.۴ میلیون بازدید را بر اساس آمار در ۳ سپتامبر (۱۲ اردیبهشت) ثبت کرد. مطالعه Coingecko نشان می دهد که کالیفرنیا در بین تمام ایالت های آمریکا از نظر علاقه به بیت کوین و اتریوم برتر بوده و ایلینوی دومین امتیاز را در این شاخص داشته است.

Screenshot 2022 09 05 090823 300x167 - مردم کالیفرنیا بیشترین علاقه را به بیت کوین و اتریوم در آمریکا دارند

ساکنان ایلینوی از صفحه وب بیت کوین این وبسایت بسیار بیشتر بازدید می کردند، اما صفحه وب اتریوم در این ایالت بسیار کمتر بازدید می شد. اکثر ۲۰ ایالت برتر امتیاز بالاتری برای بیت کوین داشتند، اما ایالت هایی مانند نیوجرسی، ویسکانسین، کلرادو و فلوریدا امتیاز بالاتری برای اتریوم داشتند.

نیوجرسی و ایندیانا دارای کمترین رتبه (۱.۵) از ۲۰ ایالت برتر بودند. در بین ۲۰ ایالت برتر، مطالعه Coingecko نشان می دهد که بیت کوین ۷۶ درصد از نظر علاقه غالب است در حالی که اتریوم ۲۴ درصد علاقه مندی را به خود جذب کرده است.

همچنین بخوانید:   انتشار اوراق قرضه بیت کوین السالوادور می تواند تاخیر بیشتری داشته باشد

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.