علیرغم ابهامات ناشی از بازار نزولی، معیارهای روی زنجیره یا آنچین نشان می دهد که اکثر معامله گران بیت کوین (BTC) بیش از یک سال است که از یک استراتژی معاملاتی بسیار ساده استفاده می کنند: هولد کردن

بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل معاملاتی TipRanks، در حالی که سیگنال‌های زنجیره‌ای برای بیت کوین نزولی باقی می‌مانند، ۶۲ درصد از کیف‌پول‌ها، بیت کوین را برای یک سال و بالاتر نگه داشته‌اند. از سوی دیگر، نشان داده شده است که ۳۲ درصد از کیف پول ها برای یک ماه تا یک سال نگهداری می شوند. در نهایت، کسانی که کمتر از یک ماه است تنها ۶ درصد هستند.

جدا از هولد کردن، این سایت تحلیل خود را از سودآوری در نگهداری بیت کوین نیز نشان داد. بر اساس داده ها، از بین دارندگان یا هولدرها فعلی، ۴۸ درصد سود و همین میزان از دارندگان در زیان هستند. داده ها همچنین نشان می دهد که ۴ درصد باقیمانده نه در سود هستند و نه زیان.

در حالی که قیمت بیت‌کوین تا کنون چندین بار کاهش داشته است، تقریبا یک چهارم عرضه در گردش در کیف پول‌ها باقی مانده است. در ۱۸ آگوست(۲۷ مرداد)، معیارهای روی زنجیره نشان داد که ۲۴ درصد از عرضه بیت کوین برای حداقل پنج سال دست نخورده باقی مانده است، که نشان می دهد دارندگان بلندمدت قصد فروش ندارند.

همچنین بخوانید:   با عقب نشینی اخیر بیت کوین ،کف های قیمتی ماه ژوئن مورد توجه قرار می گیرند

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع:cointelegraph

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.