تحلیل بیت کوین امروز به شرح زیر است:

بیت کوین چند صد دلار پیش از نشست پیش بینی شده FOMC، که در آن فدرال رزرو می تواند نرخ بهره را ۷۵ واحد افزایش دهد، افزایش یافته است.

پس از سقوط قیمت دیروز به زیر ۲۱۰۰۰ دلار، بیت کوین دوباره قدرت خود را به دست آورد و آن سطح را پس گرفت. اکثر آلتکوین‌ها نیز امروز سبز شده‌اند و متیک (MATIC) و اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) به‌عنوان تاثیرگذارترین عملکردها برجسته هستند.

بیت کوین در آستانه نشست FOMC به قیمت ۲۱ هزار دلار رسید

به دنبال بالاترین قیمت چند ماهه هفته گذشته که بیش از ۲۴۰۰۰ دلار بود، با اخباری مبنی بر اینکه تسلا بیشتر دارایی های بیت کوین خود را در سه ماهه دوم فروخته است، بیت کوین شروع به حرکت به سمت پایین کرد.

علیرغم اینکه در ابتدا کمی قدرت داشت و تقریباً با ۲۳۰۰۰ دلار وارد آخر هفته شدند، فروشندگان قدرت بیشتری داشتند و یک بار دیگر این دارایی را پایین آوردند. اولین کاهش عمده قیمت در صبح روز دوشنبه رخ داد که بیت کوین به ۲۲۰۰۰ دلار سقوط کرد.

همین سناریو در روز سه‌شنبه تکرار شد، زمانی که بیت کوین به زیر ۲۱۰۰۰ دلار سقوط کرد تا به پایین‌ترین حد هفتگی خود برسد. بیت کوین در حال حاضر به این افت واکنش خوبی نشان داد و در حال حاضر چند صد دلار بالاتر از این خط قرار دارد.

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکل بیت کوین؛ جمعه 30 اردیبهشت

با این حال، این دارایی به احتمال زیاد در اواخر امروز مستعد افزایش نوسانات است زیرا انتظار می رود فدرال رزرو یک بار دیگر نرخ بهره را افزایش دهد و برخی از آنها افزایش شدیدتری را پیشنهاد می کنند.

متیک و اتریوم کلاسیک پیشرو هستند

آلتکوین ها نیز در چند روز گذشته کمی تغییر کردند، اما اکثر آنها اکنون شروع به بهبود کرده‌اند.
اتریوم طی دو روز از بیش از ۱۶۰۰ دلار به کمتر از ۱۴۰۰ دلار رسید. با این حال، اکنون اتریوم پس از ۴ درصد افزایش روزانه، نزدیک به ۱۵۰۰ دلار است.

BNB با افزایش درصدی مشابه، ۲۵۰ دلار را پس گرفته است. اگرچه ریپل، کاردانو، سولانا، دوج کوین و پولکادات کمتر رشد کردند، اما در مقیاس ۲۴ ساعته سبز هستند.

متیک(MATIC) در یک روز ۹ درصد افزایش یافته و بالای ۰.۸ دلار است.

از سوی دیگر، اتریوم کلاسیک بهترین عملکرد را در میان آلتکوین ها دارد. افزایش ۱۵ درصدی ETC را به ۲۷ دلار رسانده است.

ارزش بازار کریپتو در یک روز حدود ۳۰ میلیارد دلار افزایش یافته است، اما همچنان در زیر خط مطلوب ۱ تریلیون دلاری قرار دارد.

مطلب فوق ترجمه از منبع مذکور بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکویی نمیباشد.

منبع:cryptopotato

منبع

الیپا، جدیدترین پایگاه اطلاع رسانی قیمت ارز های دیجیتال بهمراه ارائه خدمات و آموزش های مرتبط در زمینه بازار های مالی می باشد! برای مشاهده قیمت ها به صفحات قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت بیبی دوج، قیمت بایننس کوین مراجعه کرده و برای مشاهده آموزش ها می توانید به صفحات آموزش ارز دیجیتال، آموزش تحلیل تکنیکال، آموزش ارز دیجیتال در اصفهان، آموزش پرایس اکشن مراجعه کنید و برای دریافت سرویس ها می توانید به صفحات خرید اکانت تریدینگ ویو و خرید سیگنال ارز دیجیتال مراجعه کنید.

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.