در ۲۴ ساعت گذشته بیت کوین درصد دیگری از ارزش دلاری خود را از دست داد و به پایین ترین سطح روزانه خود در حدود ۱۹۵۲۰ دلار (در بایننس) سقوط کرد. در حال حاضر، قیمت رمزارز اول بازار تا مرز ۱۹۹۰۰ دلار بهبود یافته است، اما در مقیاس هفتگی همچنان حدود ۶.۵٪ کاهش را نشان می دهد.

البته شایان ذکر است که چیرگی BTC بر آلتکوین ها در ۲۴ ساعت گذشته کمی افزایش یافته و به حدود ۳۹.۹ رسیده است. این بدان معناست که در این مدت بیت کوین بهتر از آلتکوین ها عمل کرده است. ارزش بازار این دارایی نیز اکنون در حدود ۳۷۹.۳۶ میلیارد دلار ایستاده است.

بازار7 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (7 شهریور)

بازار خونین آلتکوین ها

چند روزی است که بازار آلتکوین ها در روندی کاهشی قرار گرفته و اکثر آنها شاهد افت ارزش خود بوده اند. این امر، در کنار کاهش قیمت بیت کوین، منجر به کاهش ارزش کل بازار کریپتو به زیر ۱ تریلیون دلار گردیده است. این معیار اکنون رقم ۹۵۰ میلیارد دلار را نشان می دهد.

در ۲۴ ساعت گذشته، اتریوم تقریباً ۳ درصد کاهش یافته است و با قیمتی در حدود ۱۴۵۰ دلار معامله می شود. بایننس کوین ۱.۵۰% کاهش یافته و با قیمت ۲۷۵.۴۰ دلار ترید می شود. ریپل (۴.۲۳%-)، کاردانو (۳.۷%-)، سولانا (۳.۸۰-%) و دوج کوین (۳.۴۴-) نیز با افتی نسبتاً مشابه مواجه شده اند. در این میان، آوالانچ (AVAX) حدود ۱۰.۵۴ درصد از ارزش خود را از دست داده و به مرز ۱۷.۹۲ دلار رسیده است. در مقابل، لئو (LEO)، حدود ۱.۷۰ درصد جهش یافته و با قیمت ۵.۲۸ دلار دست به دست می شود.

همچنین بخوانید:   حامیان بازار رمزارزها با آغاز ماه سپتامبر ، برای یک ماه سخت آماده می شوند

به علاوه، شاخص ترس و طمع در بازار ارزهای رمزنگاری بار دیگر به منطقه “ترس شدید” سقوط کرده و اکنون روی ۲۴ است.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: cryptopotato

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.