بیت کوین زیر ۲۰ هزار دلار متوقف شده است

روز ۲۶ آگوست (۴ شهریور) زمانی که بیت کوین به ۲۲۰۰۰ دلار رسید و بالاترین سطح چند روزه خود را ثبت کرد، با حضور گسترده فروشندگان مواجه شد و در همان سطح متوقف گردید. پس از آن قیمت شروع به کاهش کرد و حدود ۲۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و به زیر ۲۰۰۰۰ دلار رسید.

به این ترتیب، بیت کوین برای اولین بار در یک ماه گذشته با قیمتی زیر ۲۰۰۰۰ دلار معامله شد و روز ۲۹ آگوست (۷ شهریور) به پایین ترین سطح ۷ هفته اخیر یعنی ۱۹۵۰۰ دلار رسید. با نزدیک شدن به پایان ماه و آغاز ماه سپتامبر (۷ شهریور)، بیت کوین تلاش کرد تا سطوح از دست رفته خود را بازیابد ولی این تلاش بی نتیجه بود و بار دیگر در حدود ۲۰۰۰۰ دلار متوقف شد. این دارایی چند روز گذشته را در همین ناحیه سپری کرده است و حجم معاملات زیاد و نوسانات قابل توجهی را شاهد نبوده است. ارزش بازار آن نیز هنوز زیر ۳۸۰ میلیارد دلار و تسلط آن بر آلتکوین ها زیر ۳۹٪ است.

بازار14 - نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (14 شهریور)

LINK بهترین عملکرد را نشان داده است

کوین‌های جایگزین نیز همانند بیت‌کوین، طی چند روز گذشته مقادیر قابل‌توجهی از ارزش خود را از دست داده‌اند، اما در مقیاس ۲۴ ساعته نسبتاً آرام گرفته و در همان سطوح دیروز در حال دست به دست شدن هستند.

همچنین بخوانید:   تحلیلگر سابق Ark Invest: بیت کوین 20،000 دلار و اتریوم حداقل 1000 دلار

اتریوم که اخیراً به زیر ۱۵۰۰ دلار سقوط کرده بود، پس از افزایش جزئی در مقیاس روزانه، اکنون به حدود ۱۵۵۰ دلار رسیده است. سولانا، پولکادات، شیبا اینو و ترون نیز اکنون اندکی در منطقه سبز وارد شده اند، در حالی که بایننس کوین، کاردانو، ریپل و دوج کوین با کاهشی جزئی روبرو هستند.

در همین حال، چین لینک (link) با افزایش ۵ درصدی بهترین عملکرد را در میان آلتکوین های بزرگتر بازار از خود نشان داده است. در نتیجه این تغییر مثبت، اکنون LINK بالاتر از ۷ دلار معامله می شود.

ارزش تجمعی بازار نیز همچنان زیر مرز ۱ تریلیون دلار به حرکت خود ادامه می دهد.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: cryptopotato

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.