ماکسیمیلیانو هینز (Maximiliano Hinz)، یکی از مدیران ارشد صرافی رمزارزی بایننس در آمریکای لاتین، طی گزارشی اعلام کرد: از آنجایی که اقتصاد جهانی به وسیله تورم در حال آسیب دیدن است، سرمایه‌ گذاران خرد در حال خرید دارایی‌ های رمزارزی هستند. وی در ادامه گفت: افزایش تورم در سراسر جهان، سرمایه گذاران را به خرید بیت کوین و سایر دارایی های دیجیتال به عنوان ابزاری برای محافظت از ثروت خود سوق می دهد.

«درحال حاضر به دلیل افزایش تورم در سراسر جهان هستیم، می بینیم که افراد بیشتری به دنبال رمزارزهایی مانند بیت کوین به عنوان راهی برای محافظت از خود در برابر تورم هستند.»

به گفته هینز، بایننس شاهد افزایش کاربران جدید به دلیل تورم و قوی تر شدن دلار است. یکی از بازارهای پربازده این صرافی، آرژانتین است، کشوری که تا ژوئیه امسال (تیر) نرخ تورم سالانه ۷۱ درصدی داشته است. برزیل و مکزیک نیز از بزرگترین بازارهای بایننس هستند. این پدیده علیرغم عدم وجود مقررات روشن برای دارایی های دیجیتال در سراسر منطقه اتفاق می افتد.

«با اینکه قانون یک چارچوب است، اما همیشه نبودن آن مشکل نیست. اگر چیزی تنظیم نشده باشد و ممنوع اعلام نشود، قانونی است.»

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.
منبع: dailyhodl

همچنین بخوانید:   قیمت بیت کوین اکنون به زیر «قیمت واقعی» رسیده است

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.