بر اساس گزارش‌ هایی، اقامتگاه های زنجیره‌ ای Soneva، شروع به پذیرش پرداخت‌ های بیت‌ کوین و اتریوم در استراحتگاه‌ های خود کرده است.

سونوا دارای سه اقامتگاه به نام های Soneva Fushi، Soneva Jani و Soneva in Aqua در مالدیو و همچنین دارای یک اقامتگاه در تایلند می باشد. همچنین از بیت کوین و اتریوم می توان برای پرداخت هزینه خرید ویلاهای شرکت سونوا نیز استفاده کرد.

به منظور پذیرش رمزارزها، سونوا با دو شرکت Triple A و Pomelo Pay همکاری کرده است. Triple A ارائه دهنده راهکارهای پرداخت رمزارزی می باشد و Pomelo Pay ارائه دهنده پلتفرم پرداختی. شرکت Triple A همچنین دارای مجوز از سازمان پولی سنگاپور نیز (MAS) است.

سونوا توضیح داد که پرداخت‌ ها در قالب بیت‌ کوین و اتریوم ۱۰۰٪ غیرقابل استرداد هستند، اما اعتبارات می‌ توانند براساس سیاست لغو انعطاف‌ پذیر آن اعمال شوند. شرایط و ضوابط این شرکت جزئیاتی را بیان می کند که رمزارزها از طریق شرکت های ذکر شده با شرایط و ضوابط خاص خود پردازش می شوند. در وبسایت سونوا آمده است: «سونوا فقط رمزارزها را به ازای ارزش دلارشان در لحظه تراکنش و بدون احتساب هزینه های اضافی از طرف اشخاص ثالث، می پذیرد و در صورت لزوم بازپرداخت می کند.»

همچنین بخوانید:   تحلیل تکنیکال بیت کوین؛ پنج شنبه 17شهریور

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.
منبع: news.bitcoin

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.