شرکت بازیافت تایر مستقر در بریتانیا، Vaculug، اعلام کرده است که دو رمزارز پیشرو، بیت کوین و اتریوم را به عنوان وسیله ای برای پرداخت خرید تایر و خدمات مرتبط با آن می پذیرد. این شرکت ادعا می کند که اولین شرکت در این زمینه است که این کار را انجام می دهد.

Vaculug همچنین در یک بیانیه مطبوعاتی فاش کرد که قصد دارد قراردادهایی با قیمت ثابت در قالب‌ های «کریپتو به ازای هر کیلومتر» و «کریپتو به ازای هر خودرو» امضا کند. جیسون هامفریس (Jason Humphries)، مدیر فناوری اطلاعات Vaculug می گوید که بلاکچین آینده نیست، بلکه اکنون است. او گفت: «ما معتقدیم که همه شرکت‌ ها باید در آینده نزدیک رمزارزها را بپذیرند و مفتخریم که اولین شرکت در این زمینه هستیم که این کار را انجام می‌دهیم.»

هامفریس فکر می کند شرکتی که او آن را مشتری محور توصیف می کند، باید با زمان حرکت کند و «گزینه های بیشتری از پوند و دلار» به مشتریان ارائه دهد. او همچنین اعتقاد دارد که پرداخت‌ های کریپتو هزینه‌ های تراکنش را برای هر دو طرف کاهش می‌ دهد و در عین حال ارزش بیشتری برای خریدار ایجاد می‌کند.

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.
منبع: news.bitcoin

همچنین بخوانید:   نویسنده «قوی سیاه» بیت کوین را به یک «تومور» تشبیه کرد

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.