به دنبال فرمان اجرایی رئیس جمهور، جو بایدن، در مورد تضمین توسعه مسئولانه دارایی های دیجیتال، آژانس های فدرال یک برگه اطلاعات مشترک در مورد ۶ جهت اصلی برای مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده ارائه کردند. این گزارش محتوای ۹ گزارش جداگانه را خلاصه می کند که به رئیس جمهور ارائه شده است تا “چارچوبی روشن برای توسعه دارایی های دیجیتالی مسئولانه بیان کند و راه را برای اقدامات بیشتر در داخل و خارج از کشور هموار کند.”

برگه اطلاعات در ۱۶ سپتامبر(۲۵ شهریور) در وب سایت رسمی کاخ سفید منتشر شد و شامل ۷ بخش است:

(۱) حمایت از مصرف کنندگان، سرمایه گذاران و مشاغل

(۲) ارتقاء دسترسی به خدمات مالی ایمن و مقرون به صرفه

(۳) تقویت ثبات مالی

(۴) پیشبرد نوآوری مسئول

(۵) تقویت رهبری مالی جهانی و رقابت پذیری

(۶) مبارزه با تامین مالی غیرقانونی

(۷) بررسی ارز دیجیتال بانک مرکزی ایالات متحده (CBDC)

برخی از بخش‌ها حاوی اطلاعات جدید خاصی نیستند و بار دیگر بر اصول و سیاست‌هایی که دولت کنونی به آن پایبند بوده است تأکید می‌کند. به عنوان مثال، برای محافظت از مصرف‌کنندگان و سرمایه‌گذاران، گزارش‌ها از تنظیم‌کننده‌ها – کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا – می‌خواهند «به‌شدت تحقیقات و اقدامات اجرایی علیه اقدامات غیرقانونی در فضای دارایی‌های دیجیتال را دنبال کنند». در عین حال، آنها در مورد تفکیک وظایف رگولاتورها که یکی از مشکلات اصلی نظارتی کشور است، چیزی نمی گویند.

همچنین بخوانید:   نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (23 شهریور)

برای ارتقای دسترسی به خدمات مالی، آژانس‌های فدرال ایجاد یک چارچوب فدرال برای ارائه‌دهندگان پرداخت غیربانکی و تشویق به پذیرش سیستم‌های پرداخت فوری مانند FedNow را توصیه می‌کنند، که راه‌اندازی آن توسط فدرال رزرو در سال ۲۰۲۳ (۱۴۰۲)برنامه‌ریزی شده است.

به عنوان بخشی از پیشبرد تلاش‌های نوآورانه مسئولانه، دفتر سیاست علم و فناوری (OSTP) که اخیراً گزارشی انتقادی در مورد تأثیرات آب و هوایی استخراج رمزارز منتشر کرده است، یک دستور کار تحقیق و توسعه دارایی‌های دیجیتال را برای کمک به کاهش آب و هوای منفی ایجاد خواهد کرد. تاثیرات با همین هدف، وزارت انرژی، آژانس حفاظت از محیط زیست و سایر آژانس ها ردیابی بیشتر اثرات زیست محیطی دارایی های دیجیتال را در نظر خواهند گرفت.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: cointelegraph

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.