مرورگر بریو (Brave) در ابتدا ایده ی اعطای پاداش های رمزارزی به کاربران مرورگر خود را مطرح کرد و در اثر آن ، این مرورگر با افزایش تعداد کاربران خود مواجه شد، اما کاربران در حال حاضر می توانند قابلیت مشابهی را در تعدادی از مرورگرها از جمله گوگل کروم و بریو داشته باشند و از این طریق ، بیت کوین دریافت کنند.

استارتاپ حوزه تکنولوژی تبلیغات ، اسلایس (Slice) اخیرا اعلام کرد که پرداخت‌های بیت‌کوین را به افزونه مرورگر خود اضافه کرده است. در نتیجه این امر، کاربران می توانند با مشاهده تبلیغات در حین وب گردی، رمزارز دریافت کنند. افزونه رایگان شرکت اسلایس بر روی مرورگرهایی همچون گوگل کروم، مایکروسافت اج، موزیلا فایرفاکس و حتی بریو کار می‌کند.

قابلیت جدید این افزونه بر پایه فناوری شرکت استارتاپ پرداخت بیت کوین ، Zebedee است و از شبکه لایتنینگ بیت کوین برای ریز پرداخت ها استفاده می کند.

کاربران در حین وب گردی با تبلیغات اضافی در صفحات مرورگر مواجه می شوند که با مشاهده این تبلیغات ، امتیازاتی را به نام Slices به دست می‌آورند که می‌توان آن‌ها را از طریق حساب کاربری Zebedee مبادله کرد.

دارینا اومانسکی(Darina Oumanski)، مدیر اجرایی شرکت اسلایس و یکی از بنیانگذاران این استارتاپ، در این باره عنوان کرد:
“امروزه، افرادی که وب گردی می‌کنند، حق دارند استانداردهای بالایی را در ازای توجه خود دریافت کنند و این ارزش بلافاصله در قالب پول واقعی به آنها ارائه می شود.”

همچنین بخوانید:   نگاهی کلی به وضعیت امروز بازار رمزارزها (26 شهریور)

سخنگوی شرکت Zebedee در گفتگو با رسانه رمزارزی Decrypt افزود که کاربران مرورگر بریو ، از این پس می‌توانند هم‌زمان پاداش های بیت‌کوین را از طریق Slices و رمزارز اصلی این مرورگر ،بت (BAT) (BAT) را دریافت کنند.

توجه: این دسته از مطالب در سایت الیپا تحت عنوان پیشنهاد برای خرید نمی باشد! در نظر داشته باشید الیپا هیچگونه ضمانتی در قبال معاملات شما ارائه نمی دهد و مسئولیت آن تماما با شما خواهد بود. ما در الیپا سعی کرده ایم بتوانیم از معتبر ترین مراجع ایرانی و خارجی مطالب را جمع آوری کنیم تا بتوانی یک پایگاه جامع ارز دیجیتال راه اندازی کنیم، اما با این حال پیشنهاد می شود طبق استراتژی خود پیش بروید تا بتوانید در زمینه قدرتمند تر شوید. همچنین در صورت نداشتن مهارت کافی می توانید در دوره های آموزشی ما در آکادمی الیپا شرکت کنید تا بتوانید توانایی خود را در زمینه بازار های مالی افزایش دهید.

منبع: UTODAY

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.