خبرگزاری آنلاین آمریکایی Business 2، روز جمعه از راه اندازی یک ETF آتی برای بیت کوین خبر داده است. بر اساس این گزارش، ETF معاملات آتی Hashdex در بورس NYSE، پس از تایید کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، شروع به معامله شدن کرده است. این ETF اولین ETF تایید شده بیت کوین بر اساس قانون اوراق بهادار سال ۱۹۳۳ خواهد بود.

داده‌ های NYSE نشان می‌ دهد که ETF در زمان انتشار با ارزش ۲۴.۸۲ دلار فعال شده بود. چندین ETF آتی بیت کوین قبل از DEFI تأیید شده بودند. با وجود این، همه آنها تحت قانون شرکت سرمایه گذاری ۱۹۴۰ اداره می شوند.

ETF جدید، یک همکاری مشترک متشکل از هشدکس، شرکت سرمایه گذاری Treucrium Trading و شرکت مشاور مالی خصوصی Victoria Capital Management بوده است.

مارسلو سامپایو (Marcelo Sampaio)، بنیانگذار و مدیر عامل هشدکس اظهار داشت.

«راه‌ اندازی صندوق سرمایه‌ گذاری آتی بیت کوین هشدکس، نشان‌ دهنده تعهد مداوم هشدکس برای ارائه محصولات و خدمات نوآورانه و تنظیم‌ شده به سرمایه‌ گذاران است که به آن ها اجازه می‌ دهد در معرض طبقه دارایی‌ های دیجیتال نیز قرار بگیرند.»

این مطلب صرفاً ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با الیپا نمی‌باشد.

منبع: coingape

همچنین بخوانید:   راه اندازی موفقیت آمیز سانگو کوین یک نقطه عطف کلیدی برای آفریقای مرکزی است

مقاله اصلی

بیشتر بخوانیم

مطالعه و یادگیری ادامه دهید

هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین

طبق گزارش اخیر Bleeping Computer، گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است… نوشته هکرها در تلاش برای نفوذ به بیت کوین اولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.