اِلیپا

بهترین شرکت ارائه اینترنت پرسرعت مخابرات

توضیحات بیشتر بهترین شرکت ارائه اینترنت پرسرعت مخابرات

خدمات اینترنت مخابرات ایران شامل سرویس‌های متنوع‌ است و این شرکت اینترنت خود را به دو صورت ارائه می‌دهد که شامل اینترنت پرسرعت و اینترنت امن است. هر یک از انواع اینترنت شرکت مخابرات ایران برای دسته‌ای از مشترکین طراحی شده است که نیازهای متفاوت را برطرف سازد. اینترنت ADSL ، اینترنت VDSL و اینترنت FTTH زیرشاخه‌ی خدمت اینترنت پرسرعت مخابرات است که مشترکین خانگی و سازمانی دارد. نورونتا و MPLS/VPLS زیرشاخه‌ی خدمت اینترنت امن مخابرات است که مشترکین سازمانی دارد.

اینترنت پرسرعت VDSL شرکت مخابرات ایران

VDSL یک نوع اینترنت مخابرات پرسرعت است که با نام تجاری سرینو شناخته می‌شود. این نوع اینترنت مبتنی بر تکنولوژی DSL است که از طریق کابل‌کشی خطوط تلفن ثابت مسی و فیبرنوری میان خدمات‌گیرنده و خدمات‌دهنده برقرار می‌شود. سرعت این نوع اینترنت به فاصله‌ی خدمات‌گیرنده و خدمات‌دهنده وابسته نیست؛ چون، کاربرد فیبرنوری از کاهش سرعت بر اثر افزایش فاصله جلوگیری می‌کند.

اینترنت FTTH شرکت مخابرات ایران

FTTH یک نوع اینترنت مخابرات پرسرعت است که با نام تجاری تانوما شناخته می‌شود. این نوع اینترنت مبتنی بر تکنولوژی فیبرنوری است که از طریق کابل‌کشی خطوط تلفن ثابت فیبرنوری میان خدمات‌گیرنده و خدمات‌دهنده برقرار می‌شود. سرعت این نوع اینترنت به فاصله‌ی خدمات‌گیرنده و خدمات‌دهنده وابسته نیست؛ چون، کاربرد فیبر نوری از کاهش سرعت بر اثر افزایش فاصله جلوگیری می‌کند. FTTH پیشرفته‌ترین نوع اینترنت پرسرعت مخابرات است؛ بنابراین، بهترین سرویس اینترنت مخابرات محسوب می‌شود. این نوع اینترنت پرسرعت مخابرات با استاندارد جهانی همگام است.

اینترنت امن نورونتا شرکت مخابرات ایران

نورونتا شبکه اینترنت امن غیراشتراکی است که در سازمان‌ها با اطلاعات حساس اجرا می‌شود. نکته‌ی حائز اهمیت در مورد این نوع اینترنت امن این است که قابل رمزگذاری است؛ بنابراین، به‌هیچ‌وجه امکان رهگیری اطلاعات خارج از دسترسی مجاز وجود ندارد. در حقیقت، نورونتا نسخه‌ی پیشرفته‌ی MPLS/VPLS است؛ بنابراین، اگر به‌دنبال اینترنت امن مخابرات هستید، نورونتا انتخاب بهتری است.

اینترنت MPLS/VPLS شرکت مخابرات ایران

MPLS/VPLS نوعی شبکه اینترنت امن است که در سازمان‌ها اجرا می‌شود. علت امن نامیدن MPLS/VPLS این است که به صورت اختصاصی برای یک سازمان خاص طراحی می‌شود؛ بنابراین، صرفاً امکان دسترسی افراد سازمان امکان‌پذیر است. نکته‌ی حائز اهمیت در مورد این نوع اینترنت امن این است که قابل رمزگذاری نیست؛ بنابراین، امکان رهگیری اطلاعات خارج از دسترسی مجاز وجود دارد. این شبکه اینترنت امن بر بستر فیبرنوری و سیم مسی با سرعت دلخواه قابل اجراست.

نحوه تمدید بسته اینترنت شرکت مخابرات ایران

امکان تمدید اینترنت مخابرات از همان روش‌های خرید اینترنت مخابرات فراهم شده است؛ کافیست، بسته‌ی مورد نظر خود را از یک روش تمدید اینترنت مخابرات انتخاب کنید. در ضمن، امکان تمدید اینترنت مخابرات از طریق شارژ سریع اینترنت مخابرات بدون ورود به حساب کاربری اینترنت مخابرات فراهم شده است.

کدام شهرها اینترنت مخابرات را ارائه می‌دهند؟

شرکت مخابرات اینترنت خود را در تمام شهرهای ایران ارائه می‌دهد. در حقیقت، هر جا که خط تلفن ثابت وجود داشته باشد، امکان فعال سازی اینترنت مخابرات نیز وجود دارد؛ اما، برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با مخابرات منطقه‌ی خود تماس بگیرید.

اینترنت مخابرات تهران، اینترنت مخابرات کرمانشاه، اینترنت مخابرات مازندران، اینترنت مخابرات یزد، اینترنت مخابرات اصفهان، اینترنت مخابرات مشهد، اینترنت مخابرات تبریز، اینترنت مخابرات گیلان، اینترنت مخابرات خوزستان و … از پرجستجوترین کلمات در مورد «اینترنت» در موتورهای جستجو است که محبوبیت طرح‌های اینترنت مخابرات را در شهرهای مذکور نشان می‌دهد.

نظرات بهترین شرکت ارائه اینترنت پرسرعت مخابرات