اِلیپا

بهترین باشگاه های بولینگ اصفهان

ردیف نام آدرس سایت پیج اینستاگرام شماره تماس
1 باشگاه بولینگ پردیس اصفهان 03136201979
2 باشگاه بولینگ غدیر اصفهان
3 مرکز بولینگ صفه اصفهان 03136759010
4

باشگاه بولینگ فونیکس

اصفهان 03136272218
5 باشگاه بولینگ جی اصفهان 09135239500
6 جام دیجیتال اصفهان 03136701595

توضیحات بیشتر بهترین باشگاه های بولینگ اصفهان

“کشف بهترین باشگاه های بولینگ در اصفهان”

اصفهان شهری زیباست که به خاطر تاریخ غنی، معماری خیره کننده و فرهنگ پر جنب و جوشش شناخته می شود. علاوه بر این جاذبه های فرهنگی، این شهر همچنین دارای برخی از بهترین باشگاه های بولینگ در کشور است. فرقی نمی‌کند که یک کاسه‌باز باتجربه باشید یا فقط به دنبال یک شب سرگرم‌کننده باشید، این کلوپ‌ها تجربه‌ای بی‌نظیر را ارائه می‌دهند که مطمئناً تأثیر ماندگاری را بر جای می‌گذارد.

باشگاه بولینگ اصفهان

  1. مرکز بولینگ اصفهان: این مرکز پیشرفته بولینگ دارای 12 مسیر با تکنولوژی پیشرفته و سیستم امتیازدهی خودکار است. همچنین دارای یک فروشگاه حرفه ای، سالن استراحت و اسنک بار است که آن را به مکانی عالی برای گذراندن یک شب با دوستان و خانواده تبدیل می کند.
  2. باشگاه بولینگ رویال: این باشگاه بولینگ شیک و مدرن در قلب شهر اصفهان واقع شده است و دارای 10 مسیر با تجهیزات باکیفیت و فضایی راحت است. همچنین دارای یک سالن، اتاق بازی و رستوران است که آن را به مکانی عالی برای استراحت پس از بازی تبدیل می کند.
  3. محل بولینگ: این باشگاه بولینگ بزرگ و مجهز دارای 16 مسیر، یک فروشگاه حرفه ای و یک سالن استراحت برای تماشاگران است. همچنین به خاطر فضای پر جنب و جوشش شناخته شده است، که آن را به مکانی محبوب برای جشن تولد، رویدادهای گروهی و موارد دیگر تبدیل کرده است.
  4. باشگاه بولینگ کینگ پین: این باشگاه بولینگ کلاسیک سالهاست که در اصفهان یکی از پایه های اصلی بوده و به خاطر فضای گرم و صمیمی اش به خوبی شناخته شده است. این هتل دارای 8 خط، سیستم امتیازدهی خودکار و یک اسنک بار است که آن را به مکانی عالی برای لذت بردن از بازی بولینگ با دوستان و خانواده تبدیل می کند.

چه به دنبال یک بازی رقابتی باشید و چه صرفاً یک شب سرگرم کننده، این باشگاه های بولینگ در اصفهان چیزی را برای همه ارائه می دهند. با تجهیزات پیشرفته، سالن‌های استراحت راحت و فضایی پر جنب و جوش، مطمئناً اوقات خوبی را در هر یک از این باشگاه‌های بولینگ درجه یک خواهید داشت. پس دوستانتان را بگیرید، کفش هایتان را ببندید و برای یک وقت عالی در اصفهان آماده شوید!

نظرات بهترین باشگاه های بولینگ اصفهان

guest
0 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments